Студенти ПолтНТУ факультету інформаційних та телекомунікаційних технологій і систем мали можливість відвідали компанію Jabil

З 24 по 26 травня 2017 року студенти ПолтНТУ факультету інформаційних та телекомунікаційних технологій і систем мали можливість відвідати компанію  Jabil, яка розміщена в селі Розівка, що в 6-ти кілометрах від міста Ужгород.

Jabil – американська компанія, яка надає послуги по виробництву електроніки, та яка є однією з потужних контрактних виробників електроніки.

По заводу була проведена екскурсія, де студенти мали змогу побачити  і познайомитися з тонкощами виробництва та раціональним розподілом обов’язків між працівниками заводу для досягнення ефективної і продуктивної роботи компанії.

Було проведено майстер-клас для правильного призначення основних робочих факторів характеру кожного студента у майбутній роботі.

Також, компанія Jabil надала можливість студентам насолодитися культурною програмою міста Ужгород.

 

Вартість проїзду, харчування, екскурсію було повністю профінансовано компанією Jabil.

Всі учасники поїздки вдячні керівництву університету за підтримку студентів в даній поїздці. Студенти наповнені ентузіазмом в подальшому стати частиною великої сім’ї «Jabil». Ось як вони згадують поїздку :

 «Це була неперевершена подорож по високотехнологічному заводу Jabil. Теплий прийом та сімейна атмосфера, яка панує на території компанії, заохотила мене залишитись там з подальшим працевлаштуванням.» (Студент Вегеш Володимир, група 401-ТТ);

«Професійне сучасне обладнання, правильне розподілення посадових обов’язків систематизує неперевершену роботу компанії  Jabil. Це надихає на подальшу співпрацю з нею.» (Студент Колодій Віталій, група 401-ТТ);

«Ми в захопленні від заводу Jabil. Неперевершена та тепла зустріч з керівництвом та співробітниками компанії. Хочемо висловити слова подяки організаторам поїздки.  Дуже дякуємо за індивідуальний підхід до кожного студента ПолтНТУ. Також, вдячні декану ФІТТС, Васюті Василю Васильовичу, за підтримку і допомогу в організації поїздки. Плануємо в майбутньому стати членами сім’ї «Jabil».» (Студентки Абу Нада Марія і Хавер Тетяна, група 301 та 302 ТК).