На факультеті ІТТС відбулося засідання Сьомої міжнародної науково-технічної конференції «Сучасні напрями розвитку інформаційно-комунікайних технологій та засобів управління»

На базі кафедри комп’ютерної інженерії провели засідання секції «Методи швидкої та достовірної обробки даних в комп'ютерних системах та мережах» Сьомої міжнародної науково-технічної конференції «Сучасні напрями розвитку інформаційно-комунікаційних технологій та засобів управління».

У роботі конференції взяли участь Військова академія збройних сил Азербайджанської республіки, Кіровоградська льотна академія Національного авіаційного університету, ДП «Харківський науково-дослідний інститут технології машинобудування» та Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка.

Відкрили конференцію декан факультету ІТТС Василь Васюта, доцент кафедри КІ Валерій Курчанов та доцент кафедри КІ Сергій Волошко. Загалом було представлено 22 доповіді українською та російською мовами.

Особливо зацікавили присутніх доповіді «Модуль тестування алгоритмів побудови та проходження лабіринтів мовою С++», яку представив асистент кафедри КІ Іван Замковець та «Визначення технологічного базису перспективних транкінгових систем радіозв’язку», доповідачем якої виступив доцент кафедри, кандидат технічних наук Віктор Смоляр.

Дякуємо всім учасникам конференції за змістовні доповіді та за цікаві дискусії і бажаємо натхнення і актуальних ідей.

За матеріалами кафедри КІ