Студенти прийняли участь у II етапі Всеукраїнської студентської Олімпіади

19 квітня студенти ПолтНТУ факультету інформаційних та телекомунікаційних технологій і систем: Цубер Олексій, Кизименко Роман, Зінченко Артем, прийняли участь у II етапі Всеукраїнської студентської Олімпіади з  навчальної дисципліни «Інформатика» на базі Національного аерокосмічного університету імені М.Є.Жуковського «ХАІ».

Конкурсні завдання для студентів, що навчаються за інженерними напрямами, були орієнтовані на розробку програм у середовищі мови програмування С++. Для розв’язання задач достатньо володіти знаннями з вищої математики, елементарної фізики, методів обчислень, програмування, структур даних та загальної теорії алгоритмів.

Опісля закінчення розв’язання конкурсних задач студенти мали можливість поспілкуватися з однодумцями, поділитися набутим досвідом у сфері ІТ, а також отримати незабутнє враження від екскурсії по місту Харків.

Заст. декана ФІТТС

Левчук В.М.