В ПолтНТУ відбулась зустріч студентів з представниками компанії з тестування програмного забезпечення QATestLab

В Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка 28.03.2017 відбулась зустріч представників провідної української компанії з тестування програмного забезпечення QATestLab з студентами електромеханічного факультету, факультету інформаційних та телекомунікаційних технологій і систем та навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту.

Представники компанії надали інформацію щодо важливості професії тестувальника в сучасному ІТ-світі та запропонували студентам пройти безкоштовні курси тестувальників від компанії QATestLab.

Під час проведення презентації були вручені презенти студентам, які брали активну участь в наданні відповідей на питання представника компанії, щодо тестування.