На факультеті інформаційних та телекомунікаційних технологій та систем відбулося вручення дипломів магістрів

В грудні 2016 року ще один випуск магістрів факультету ІТТС отримав дипломи. Урочисте вручення проходило в Полтавському академічному обласному українському музично-драматичному театрі імені М.В. Гоголя.

На врученні були присутні ректор Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка, професор Володимир Онищенко, голова Полтавської обласної державної адміністрації Валерій Головко, депутат Полтавської міської ради Андрій Матковський, голова Шевченківської районної у м.Полтави ради Дмитро Задворкін, члени вченої ради університету, науково-педагогічні працівники, студенти та батьки.

Відкриваючи урочистості, ректор ПолтНТУ, професор Володимир Онищенко подякував науково-педагогічним працівникам за ту роботу, яку вони проводять зі студентами, та привітав випускників із завершенням навчання і початком нового життєвого етапу.

Ще раз вітаємо випускників з подоланням такої важливої сходинки в вашому житті, як отримання документа про повну вищу освіту! Хай перед вами будуть відкриті всі дороги!