2016 рік знаменується роком  англійської мови, тому зусилля викладачів та студентів спрямовані на покрашення рівня володіння англійською мовою.

Старшим викладачем кафедри комп’ютерних та інформаційних технологій і систем Бородіною Оленою Олександрівною разом зі студентами навчальної групи 301-ТН за напрямком підготовки «Комп’ютерні науки» 01 грудня 2016 року було проведено заняття - вікторину з дисципліни «Інтелектуальний аналіз даних» на англійській мові.  В процесі проведення вікторини використанні матеріали, отриманні на тренінгу «Academic Teaching Excellence» від Британської Ради та застосована програма  Kahoot.

Студенти приймали активну участь у підготовці, проведенні заняття - вікторини та проявили зацікавленість в новому підході вивчення дисципліни на англійській мові із застосуванням додатків на мобільних пристроях.