24 листопада 2016 року були проведені семінари, які є продовженням семінару «Methodologies and approaches are helped students (L2) to take interest speak in English» для викладачів.

Старшим викладачем кафедри комп’ютерних та інформаційних технологій і систем Бородіною Оленою Олександрівною представлені, наступні теми:

1. Micro-teaching and feedback as a formula for success in EM .
  2. Conducting class with using the mobile application and IT-technologies .

На семінарі « Micro-teaching and feedback as a formula for success in EM »  було зосереджено увагу слухачів відносно навиків необхідних при підготовці до викладання дисциплін англійською мовою. Було зазначено, що невід’ємною часткою в удосконаленні навиків викладання англійською мовою є зворотній зв'язок, як від колег так й від студентів та наведено приклад схеми надання зворотнього зв’язку.

Під час наступного семінару «Conducting class with using the mobile application and IT - technologies» були розглянуті питання щодо використання мобільних додатків та ІТ - технологій в навчальному процесі. Продемонстровано програму Kahoot , яка призначена для створення вікторин, дидактичних ігор та тестів. Висвітлені можливості спеціальних програм, які дозволяють зробити заняття більш інтерактивними та викликати зацікавленість студентів в вивченні дисципліни на англійській мові.

Завдяки керівництву університету ПолтНТУ стало можливим отримання та розповсюдження знань на тренінгу «Academic Teaching Excellence» від Британської Ради у рамках проекту "Англійська мова для університетів".