У ПолтНТУ відбулася Друга міжнародна інтернет-конференція «Інформаційні технології: теорія, інновація, практика»

З 15 по 18 грудня у Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка проходила Друга міжнародна науково-практична інтернет-конференція «Інформаційні технології: теорія, інновація, практика».

Учасників конференції привітав доктор педагогічних наук, доцент Юрій Бендес, професор кафедри комп’ютерних та інформаційних  технологій і систем:

– Вже стає доброю традицією проводити Міжнародну науково-практичну інтернет-конференцію «Інформаційні технології: теорія, інновація, практика» в стінах Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка. Головним стратегічним напрямком діяльності нашого університету є: підвищення якості підготовки фахівців, спеціалістів, розвиток матеріально-технічної бази та наукових досліджень, підготовка науково-педагогічних кадрів, комп’ютеризація всіх сторін діяльності університету. Інформаційні технології є рушієм наукового, освітнього та технічного прогресу, напрямком який окреслено в самій назві конференції: від теорії через інновації до практики. На сьогоднішній день  дуже активно відбувається впровадження інноваційних технологій в усі сфери людської діяльності,  тому випускники факультету інформаційних та телекомунікаційних технологій і систем є надзвичайно конкурентоспроможними на ринку праці. Завдяки потужній матеріально-технічній базі університету у студентів ПолтНТУ є унікальна можливість поспілкуватися та отримати безцінні знання і навички у провідних фахівців в галузі IT- технологій з усього світу.

У роботі Міжнародної науково-практичної конференції в режимi скайп-звя’зку  також взяли участь Роман Вернидуб, кандидат фізико-математичних наук, доцент, проректор з навчально-методичної роботи Національного педагогічного університету імені М. Драгоманова та Сергiй Голуб, доктор технічних наук, професор Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького. Загалом, до роботи конференції долучились 85 учасники, серед них 5 докторів наук, 13 кандидатів наук. Співорганізаторами конференції виступили: Міністерство освіти і науки України, Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка, Beijing Institute of Technology (Beijing, Китай), Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова, Politechnika Świętokrzyska (Польща), Politechnika Koszalińska (Польща), Європейська науково-освітня академія, ORT Draude College (Karmiel, Ізраель), Bielefeld University (Bielefeld, Німеччина), Позашкільний навчальний заклад Полтавської обласної ради «Полтавська обласна мала академія наук учнівської молоді». Крім того, в роботі конференції взяли участь представники з різних міст України: Києва, Полтави, Рівного, Сум, Черкас, Вінниці, Харкова, Чернігова, Краматорська. Географія проведення конференції розширюється. У цьому році до учасників конференції, крім представників України, долучилися науковці з далекого зарубіжжя — Еквадору (Папський католицький університет Еквадору та Консерваторія музики і мистецтв ім. В.А. Моцарта).

Робота конференції відбувалася за такими напрямами:

1. Інформаційно-комунікаційні технології в освіті. Дистанційна освіта.

2. ІТ-технології в енергетиці.

3. ІТ-технології в будівництві.

4. Математичне та імітаційне моделювання систем.

5. Інформаційні технології: дослідницька діяльність учнівської молоді.

Інтерактивне спілкування учасників конференції відбувається у кількох режимах: on-line у формі наукового семінару, дискусії, off-line у формі електронного листування та шляхом проведення форуму. Усі доповіді учасників конференції були заздалегідь викладені в інтернеті, тож кожен бажаючий міг долучитися до їх обговорення.

Дякуємо усім учасникам конференції та запрошуємо до співпраці в майбутньому!

За матеріалами кафедри комп’ютерних та

інформаційних технологій і систем