Спортивні здобутки студентів ПолтНТУ

Лютий 2016 року став плідним на спортивні здобутки для студентів ПолтНТУ, які вкотре змогли підтвердити свій високий статус і отримати чималу кількість перемог в різноманітних змаганнях.

Так, з 6 по 18 лютого 2016 року в місті Коломия Івано-Франківської області проходив Чемпіонат України з пауерліфтингу, де студентка ПолтНТУ Бражник Дарія (гр. 202 ТН) стала Чемпіонкою України серед юніорів в категорії 43 кг. Тренери спортсменки: МСМКУ Гордієнко О.В.,  МСМКУ Гордієнко Ю.В.

Наприкінці лютого в Полтаві відбувся Чемпіонат Полтавської області з армспорту. Як завжди, на провідних ролях, продемонструвавши свої найкращі якості, були студенти-спортсмени ПолтНТУ:

Безугла Ксенія (гр. 401 ТТ) – 1 місце ліва рука, 1 місце права рука кат. 65 кг

Левченко Марина (випускниця 2015 року) – 1 місце ліва рука, 1 місце права рука кат. 50 кг

Окара Ігор (гр. 502 мБМ) – 1 місце ліва рука, 1 місце права рука кат. 90 кг

Матяш Денис (гр. 202 ГЗ) – 1 місце ліва рука, 1 місце права рука кат. 65 кг

Чопівський Сергій (гр. 401 МІ) – 1 місце ліва рука, 1 місце права рука кат. 85 кг

Ткаченко Василь (гр. 102 пБ) – 5 місце ліва рука кат. 90 кг

З 16 по 21 лютого в італійському місті Ліньяно проходив турнір з настільного тенісу Italia Masters Open 2016. Студент ПолтНТУ Май Іван (гр. 401 ЕР) у складі збірної України зайняв 3 місце в особистому заліку. Тренер спортсмена – МСУ Черменський А.В.

Тож вітаємо наших студентів-спортсменів з призовими місцями  і бажаємо не зупинятися на досягнутому та радувати всіх нас черговими перемогами.

За матеріалами кафедри фізичного

виховання, спорту та здоров’я людини