У ПолтНТУ факультет інформаційних та телекомунікаційних технологій та систем провів науково-практичний семінар «Захист інформації в комп’ютерних та телекомунікаційних мережах»

Факультет інформаційних та телекомунікаційних технологій та систем провів науково-практичний семінар напередодні Дня захисту інформації.

30 жовтня у Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка відбувся науково-практичний семінар для молодих вчених та студентів «Захист інформації в комп’ютерних та телекомунікаційних мережах».

Організаторами заходу виступили факультет інформаційних та телекомунікаційних технологій і систем та Рада молодих вчених ПолтНТУ.

Мета семінару – обговорення проблем захисту інформації в комп’ютерних та телекомунікаційних системах, презентація результатів наукових досліджень молодих учених та студентів Полтавського національного технічного університету імені юріяКондратюка, визначення перспектив розвитку наукових досліджень, підготовки фахівців та наукових кадрів.

У роботі семінару взяли участь декан факультету інформаційних та телекомунікаційних технологій і систем, доцент Василь Васильович Васюта, завідувач кафедри комп’ютерної інженерії Валерій Микитович Курчанов, доцент кафедри комп’ютерної інженерії Сергій Вікторович Сомов, доцент кафедри комп’ютерної інженерії Петро Миколайович Гроза, доцент кафедри комп’ютерних технологій і систем Геннадій В'ячеславович Головко, доцент кафедри комп’ютерної інженерії Наталія Володимирівна Рвачова, викладачі та студенти ФІТТС.

Студенти Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка підготували цікаві доповіді та такі актуальні теми як: «Інформація, її обробка і зберігання в епоху відродження», «Історії розвитку та перспективи класичних методів шифрування даних», «Способи за захисту комп’ютерної інформації» та ін.

Особливий інтерес викликала тема «Система технічного захисту інформації в Україні: стан та напрями розвитку», яку підготувала студентка групи 301-ТН Дарина Демченко. До того ж, асистент кафедри комп’ютерної інженерії Ілона Черницька підготувала доповідь «Хмарні технології в освітньому процесі: плюси і мінуси з точки зору безпеки».

ПолтНТУ щоразу доводить, що студенти не тільки отримують знання та навички з омріяної професії, а й мають власні наукові досягнення. Бажаємо усім учасникам науково-практичного семінару наснаги та творчих звершень.

Маргарита Лубкова,

ІАЦ ПолтНТУ