Старший викладач кафедри комп’ютерних та інформаційних технологій і систем Бородіна Олена Олександрівна прийняла участь у найвисокогірнішому змаганні з плавання «Bukovel Mountain UltraSwim»

02 вересня 2017 відбулось найвисокогірніше змагання з плавання «Bukovel Mountain UltraSwim», в якому прийняла участь старший викладач кафедри комп’ютерних та інформаційних технологій і систем Бородіна Олена Олександрівна та посіла 3 місце на дистанції 2 милі (3860м) в абсолюті серед жінок.

10 червня 2017 року відбулися полтавські змагання по лазертаку

10 червня 2017 року відбулися полтавські змагання по лазертаку. В змаганнях приймали участь студенти кафедри комп'ютерної інженерії Вегеш Володимир, Кучерявий Максим.

 

Студенти ПолтНТУ факультету інформаційних та телекомунікаційних технологій і систем мали можливість відвідали компанію Jabil

З 24 по 26 травня 2017 року студенти ПолтНТУ факультету інформаційних та телекомунікаційних технологій і систем мали можливість відвідати компанію  Jabil, яка розміщена в селі Розівка, що в 6-ти кілометрах від міста Ужгород.

Jabil – американська компанія, яка надає послуги по виробництву електроніки, та яка є однією з потужних контрактних виробників електроніки.

Студенти ПолтНТУ та ПКНГ ПолтНТУ взяли участь у відкритому турнірі з кульової стрільби

На початку травня в стрілецькому тирі Полтавського коледжу нафту і газу ПолтНТУ відбувся відкритий турнір з кульової стрільби серед команд ПолтНТУ і ПКНГ ПолтНТУ, присвячений Дню Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

 

12-14 травня у м. Дніпрі відбувся Чемпіонат України з плавання в категорії «Мастерс»

12-14 травня у м. Дніпрі відбувся Чемпіонат України з плавання в категорії «Мастерс», в якому прийняла участь старший викладач кафедри комп’ютерних та інформаційних технологій і систем Бородіна Олена Олександрівна.

 

26 квітня 2017 року було проведено засідання секції «Інфокомунікації» 69 науково-практичної конференції професорів, викладачів, наукових працівників, аспірантів та студентів університету

26 квітня 2017 року було проведено засідання секції «Інфокомунікації» 69 науково-практичної конференції професорів, викладачів, наукових працівників, аспірантів та студентів університету, в якій взяли участь 46 студентів та викладачів кафедри комп’ютерної інженерії.

 

На кафедрі прикладної математики інформатики і математичного моделювання в рамках 69-ї наукової конференції відбулося засідання секції прикладної математики

На кафедрі прикладної математики інформатики і математичного моделювання в рамках 69-ї наукової конференції відбулося засідання секції прикладної математики.

25-26 квітня відбулося засідання секції «Комп’ютерних та інформаційних технологій і систем»

25-26 квітня 2017 року в рамках в рамках заходів ХІ всеукраїнського фестивалю науки в Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка відбулося засідання секції «Комп’ютерних та інформаційних технологій і систем» 69-ої наукової конференції професорів, викладачів, наукових працівників, аспірантів та студентів університету.

На факультеті ІТТС відбулося засідання Сьомої міжнародної науково-технічної конференції «Сучасні напрями розвитку інформаційно-комунікайних технологій та засобів управління»

На базі кафедри комп’ютерної інженерії провели засідання секції «Методи швидкої та достовірної обробки даних в комп'ютерних системах та мережах» Сьомої міжнародної науково-технічної конференції «Сучасні напрями розвитку інформаційно-комунікаційних технологій та засобів управління».

Студенти прийняли участь у II етапі Всеукраїнської студентської Олімпіади

    19 квітня студенти ПолтНТУ факультету інформаційних та телекомунікаційних технологій і систем: Цубер Олексій, Кизименко Роман, Зінченко Артем, прийняли участь у II етапі Всеукраїнської студентської Олімпіади з  навчальної дисципліни «Інформатика» на базі Національного аерокосмічного університету імені М.Є.Жуковського «ХАІ».

 

sex hikayeleri proxy list>