Студенти ПолтНТУ та ПКНГ ПолтНТУ взяли участь у відкритому турнірі з кульової стрільби

На початку травня в стрілецькому тирі Полтавського коледжу нафту і газу ПолтНТУ відбувся відкритий турнір з кульової стрільби серед команд ПолтНТУ і ПКНГ ПолтНТУ, присвячений Дню Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

На факультеті ІТТС відбулося засідання Сьомої міжнародної науково-технічної конференції «Сучасні напрями розвитку інформаційно-комунікайних технологій та засобів управління»

На базі кафедри комп’ютерної інженерії провели засідання секції «Методи швидкої та достовірної обробки даних в комп'ютерних системах та мережах» Сьомої міжнародної науково-технічної конференції «Сучасні напрями розвитку інформаційно-комунікаційних технологій та засобів управління».

12-14 травня у м. Дніпрі відбувся Чемпіонат України з плавання в категорії «Мастерс»

12-14 травня у м. Дніпрі відбувся Чемпіонат України з плавання в категорії «Мастерс», в якому прийняла участь старший викладач кафедри комп’ютерних та інформаційних технологій і систем Бородіна Олена Олександрівна.

25-26 квітня відбулося засідання секції «Комп’ютерних та інформаційних технологій і систем»

25-26 квітня 2017 року в рамках в рамках заходів ХІ всеукраїнського фестивалю науки в Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка відбулося засідання секції «Комп’ютерних та інформаційних технологій і систем» 69-ої наукової конференції професорів, викладачів, наукових працівників, аспірантів та студентів університету.

Студенти прийняли участь у II етапі Всеукраїнської студентської Олімпіади

19 квітня студенти ПолтНТУ факультету інформаційних та телекомунікаційних технологій і систем: Цубер Олексій, Кизименко Роман, Зінченко Артем, прийняли участь у II етапі Всеукраїнської студентської Олімпіади з  навчальної дисципліни «Інформатика» на базі Національного аерокосмічного університету імені М.Є.Жуковського «ХАІ».

В ПолтНТУ відбулась зустріч студентів з представниками компанії з тестування програмного забезпечення QATestLab

В Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка 28.03.2017 відбулась зустріч представників провідної української компанії з тестування програмного забезпечення QATestLab з студентами електромеханічного факультету, факультету інформаційних та телекомунікаційних технологій і систем та навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту.

У ПолтНТУ відбувся I етап Всеукраїнської студентської (42-ї Міжнародної) командної олімпіади з програмування ACM-ICPC 2017

25 березня  2017 р. на базі Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка пройшов  I етап Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування , яка є етапом 42 Міжнародної олімпіади з програмування серед студентських команд яка проводиться під егідою ACM (acm.org) за підтримки компанії IBM (ibm.com). Серед учасників були команди зі всієї Полтавської області у складі  трьох студентів які є  представниками одного навчального закладу, та їх тренера (з числа аспірантів/викладачів). Всього в олімпіаді взяли участь 16 команд  , серед яких представники чотирьох різних навчальних закладів. Гостей урочисто зустрів організаційний комітет.

Міс факультет 2017

30 березня о 13:10 в великій актовій залі в боротьбу за звання Міс Університет 2017 вступає факультет інформаційних та телекомунікаційних технологій і систем та архітектурний факультет.

Вітаємо нашу студентку Дарію Бражник з успіхами на спортивній арені

У Данії в місті Тисленд проходив На Чемпіонаті Європи з пауерліфтингу, що проходив з 12 по 19 березня у Данії (м. Тисленд) наша студентка Дарія Бражник (гр. 302 ТН) стала призеркою та отримала "срібло".

На кафедрі Прикладної математики, інформатики і математичного моделювання відбувся науковий семінар «Математичні моделі та інформаційні технології в керуванні технічними системами в умовах невизначеності»

На кафедрі Прикладної математики, інформатики і математичного моделювання 16.03.2017 р. відбувся науковий семінар «Математичні моделі та інформаційні технології в керуванні технічними системами в умовах невизначеності»