Комп'ютерні та Інформаційні технології і системи

Шановні абітурієнти!

Якщо Ви бажаєте стати фахівцями з комп’ютерних наук світового рівня, цінуєте, перш за все, глибокі знання і мрієте про особисту участь в розробці і використанні новітніх інформаційних технологій ХХІ-го століття – ми щиро раді запросити Вас на кафедру комп’ютерних та інформаційних технологій і систем.

Кафедра комп’ютерних та інформаційних технологій і систем готує фахівців ІТ-галузі,розробників програмних систем та Web-додатків, менеджерів програмних проектів.

122 Спеціальність Комп’ютерні науки та інформаційні технології

12 Галузь знань  Інформаційні технології

Кваліфікація

3121– ФАХІВЕЦЬ З ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

3121--ФАХІВЕЦЬ З РОЗРОБКИ ТА ТЕСТУВАННЯ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

Кафедра приділяє особливу увагу подальшому кар’єрному росту своїх випускників. Зокрема навчальними планами передбачено поглиблене вивчення професійної англійської мови. А для студентів, що не вивчали в школі англійської мови створені додаткові можливості та комфортні умови для вивчення цієї мови.

Ступень вищої освіти «БАКАЛАВР»

Після закінчення навчання можна займати наступні посади: інженер з проектування, розроблення та експлуатації програмних систем, баз даних і знань;

інженер з проектування, розроблення та експлуатації Web-додатків;

системний аналітик (менеджер проектів, аналітик програмних систем);

фахівець із захисту інформації;

науковий співробітник (інформаційні та обчислювальні системи, математичне та  програмне забезпечення, моделювання складних систем);

системний адміністратор (адміністратор  систем, адміністратор задач, адміністратор баз даних, систем, адміністратор доступу);

фахівець з комп’ютерної графіки.