Історія

Підготовка фахівців у галузі інформаційно-комунікаційних технологій у ПолтНТУ розпочалась у 2008 році, коли з ініціативи ректора Володимира Олександровича Онищенка було створено факультет інформаційних та телекомунікаційних технологій і систем (ФІТТС).

Кафедри факультету беруть активну участь у науково-технічному співробітництві з провідними науково-дослідними установами, навчальними закладами та підприємствами промисловості, а саме: з Інститутом проблем математичних машин і систем Академії наук України, з Інститутом електроніки та зв’язку Української Академії наук національного прогресу, з Харківським національним університетом радіоелектроніки, Полтавською філією ВАТ “Укртелеком”. Факультет є членом навчального комплексу «Інфокомунікації». Підписана угода про створення на базі факультету локальної мережної академії «Cisco».

На факультеті діють такі клуби: програмування, англійської мови, спортивний, КВК, танцювальний, різноманітні гуртки художньої самодіяльності.

Ми пропонуємо абітурієнтам знайти своє місце у майбутньому інформаційному суспільстві за допомогою провідного вищого навчального закладу центрального регіону України.