25-26 квітня відбулося засідання секції «Комп’ютерних та інформаційних технологій і систем»

25-26 квітня 2017 року в рамках в рамках заходів ХІ всеукраїнського фестивалю науки в Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка відбулося засідання секції «Комп’ютерних та інформаційних технологій і систем» 69-ої наукової конференції професорів, викладачів, наукових працівників, аспірантів та студентів університету.

 

На двох засіданнях секції «Комп’ютерних та інформаційних технологій і систем» було заслухано та обговорено 52 доповідей, за участю 44 науковця та студентів, із них 2 професорів, докторів технічних наук.

  

Засідання секції відкрив доктор технічних наук, професор, О.Л. Ляхов доповіддю «Методи комп’ютерної алгебри в проблемі існування спільного рішення звичайних диференціальних рівнянь».

Найбільш цікавими було визнано доповіді:

 

«Прикладні аспекти застосування еволюційних алгоритмів». К.т.н., доц. О.В. Скакаліна та «Невизначеність станів об’єктів як вимірювання та управління категоріями» К.т.н., доц. С.П. Альошин, ст. викл. О.О. Бородіна.

  

Найбільш цікавою студентською доповіддю на тему «Проект автоматизації військового обліку студентів ВНЗ» студента гр. 202-ТН І.Ю. Сузима під керівництвом старшого викладача М.І. Демиденко.

  

Відбулося обговорення актуальних проблем у галузі комп’ютерних та інформаційних технологій і систем.

Учасники конференції відзначили пріоритетність та необхідність подальшого дослідження  та впровадження наукових результатів у практику діяльності кафедри.

 

 

За матеріалами кафедри

комп’ютерних та інформаційних технологій і систем

sex hikayeleri proxy list>